تبلیغات
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد - دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد با هنرمند پیشکسوت؛ استاد الله یار اکبری:

دیدار رئیس اداره فرهنگ و

اسلامی شهرستان شهرکرد با

هنرمند پیشکسوت؛ استاد الله یار اکبریجهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید:


ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد با استاد الله یار اکبری از هنرمندان پیشکسوت نقاشی استان در تاریخ 18/6/95 دیدار نمودند.

در این دیدار سر کار خانم کبیری از تلاش های بی وقفه استاد الله یار اکبری از دهه های گذشته تا کنون در خلق آثار بسیار زیبا و هنرمندانه، همچنین تربیت و پرورش هنر جویانی که طی سال های گذشته در محضر ایشان رشد و پرورش نمودند تقدیر و تشکر نمودند.

سپس خانم کبیری آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد در جهت خدمت رسانی به هنرمندان و ایجاد زمینه و بسترهای مناسب برای فعالیت این هنرمندان را در اداره مذکور اعلام نمودند.

در ادامه استاد الله یار اکبری ضمن تشکر از سر کار خانم کبیری و خدمات دلسوزانه ایشان در راه اعتلای فرهنگ و هنر تقدیر از انتخاب ایشان به عنوان یک مدیر متخصص ابراز خرسندی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

در پایان سر کار خانم کبیری به پاس زحمات بی وقفه استاد با اهداء کتاب، از ایشان و فرزند هنرمندشان خانم مریم اکبری تقدیر بعمل آوردند.تاریخ : شنبه 20 شهریور 1395 | 10:22 ق.ظ | نویسنده : ارشاد شهرکرد | نظرات