تبلیغات
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد - استقبال نزدیک به دو برابری مردم دیندار شهرستان شهرکرد از شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت:

استقبال نزدیک به دو برابری

مردم دیندار شهرستان شهرکرد

از شرکت در آزمون سراسری

قرآن و عترت


جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید:


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد اعلام کرد آزمون قرآن و عترت این شهرستان در تاریخ 20/8/95 با حضور 503 نفر داوطلب، در محل دبیرستان دخترانه فجر اسلام برگزار شد.

در این آزمون که با حضور دوستداران قرآن و اهل بیت در مقاطع سنی مختلف اجرا شد، بخش های مختلفی چون: حفظ، مفاهیم سوره مبارکه صف، مفاهیم مقدماتی سطح 1 و 2، مفاهیم سطح تکمیلی 1و 2 ، تدبر در جزء 29 قرآن کریم، تدبر در جزء 30 قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه مورد ارزیابی قرار گرفت.

در آزمون مذکور، داوطلبان آزاد و افراد تحت آموزش مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت این شهرستان نظیر: نسیم وحی، نور، علویون اشگفتک، ثامن الحجج فرخشهر و ... شرکت داشتند و مؤسسه نسیم وحی به سرپرستی آقای مسعود داوری، در اجرای برنامه مذکور، با دفتر توسعه فعالیت های قرآنی استان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد همکاری کرده است.

فرانک کبیری افزود: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد و همکاری و همراهی مسئولان استانی و شهرستانی، شورای توسعه فعالیت های قرآنی در تیر ماه سال جاری در شهرستان مذکور راه اندازی شد و این کار عظیم فرهنگی، زمینه ساز هم افزایی و انجام فعالیت های قرآنی مستقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و به صورت هماهنگ با دستگاه های مرتبط در سطح شهرستانی شدکه نمونه بارز آن را می توان رشد تقریبا" دو برابری مردم دیندار از فعالیت های قرآنی و شرکت در برنامه های این حوزه دانست.

لازم به ذکر است از مجموع 863 نفر شرکت کننده در کل استان شهرستان شهرکرد تعداد 503 نفر را به خود اختصاص داد.تاریخ : شنبه 22 آبان 1395 | 09:55 ق.ظ | نویسنده : ارشاد شهرکرد | نظرات