تبلیغات
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد - برگزاری همایش ملی موج:

برگزاری همایش ملی موج

 


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید:


برگزاری همایش ملی موج با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی در شش بخش سمینار علمی، جشنواره تئاتر کاربردی، فیلم، هنرهای تجسمی، موسیقی و عکس در اسفندماه سال جاری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مهدی باقری در باره اهداف همایش سراسری هنر و کاهش آسیب های اجتماعی اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش دستیابی به روش های خلاقانه و نوین در پیشگیری، کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی، ترغیب دانشجویان و هنرمندان به تولید آثار هنری با روش های نوین و کاربردی، تبیین گفتمان سبک زندگی سالم از طریق هنر و برگزاری نشست های علمی- آموزشی است.

وی یادآور شد: این همایش با همت دانشگاه آزاد و همکاری سازمان بهزیستی ایران، استانداری هرمزگان و دستگاه های اجرایی از 15 اسفند به مدت سه روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار می‌شود.

این مسئول افزود: در بخش سمینار علمی پژوهشی مهلت ارسال چکیده فارسی مقالات تا 10دی، اعلام نتایج مرحله اول 15 دی، مهلت ارسال نسخه کامل مقالات 20 بهمن و اعلام نتایج مقالات پذیرفته شده در بخش مسابقه 5 اسفند 95 است.

رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس افزود: آخرین مهلت برای شرکت در جشنواره تئاتر کاربردی 30 آذر، اعلام نتیجه بررسی طرح های ارسالی 5 دی، مهلت ارسال فیلم آثار 10 بهمن و اعلام اسامی آثار منتخب 20 بهمن است.

وی تصریح کرد: جشنواره فیلم دارای بخش های "داستانی"، "مستند" و "برنامه تلویزیونی" است که آخرین مهلت برای شرکت در این بخش 10 بهمن ماه و اعلام نتایج 30 بهمن است.

باقری با اشاره با به زمانبندی جشنواره عکس تاکید کرد: در این بخش هم "مجموعه عکس" و هم "تک عکس" پذیرفته می شود که آخرین مهلت ارسال آثار تا 30 دی و اعلام نتایج 20 بهمن پس از ارزیابی و کارشناسی توسط هیات محترم داوران انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی 30بهمن و اعلام نتایج 20 بهمن است.

وی خاطرنشان کرد: تنها جشنواره ای که به صورت استانی برگزار می شود جشنواره موسیقی است که در بخش رقابتی موسیقی های آیینی و سنتی و بازخوانی آثار هنرمندان استان هرمزگان که در آثارشان به مسائل اجتماعی پرداخته اند و در بخش غیررقابتی موسیقی زار درمانی و لیوا پذیرفته خواهد شد.تاریخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 | 01:13 ب.ظ | نویسنده : ارشاد شهرکرد | نظرات