تبلیغات
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد - امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری شهرکرد در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و انتخاب پایتخت کتاب ایران:

امضای تفاهم نامه همکاری با

شهرداری شهرکرد در

راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و

کتابخوانی و انتخاب پایتخت کتاب ایران


جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید:


نشست ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد با شهردار محترم شهرکرد در تاریخ 20/9/95 در محل دفتر شهردار محترم شهرکرد.

این نشست پیرامون فرهنگ توسعه کتاب و کتابخوانی در سطح شهر و اجرای برنامه های مشترک بین این اداره و شهرداری شهرکرد در جهت ایجاد علاقه و فراهم نمودن بستر های مناسب در سطح شهر و روی آوردن  هر چه بیشتر شهروندان محترم  به سمت کتاب و کتابخوانی برگزار گردید.

همچنین تفاهم نامه همکاری بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد و شهرداری شهرکرد در حوزه کتاب و کتابخوانی و در راستای انتخاب پایتخت کتاب ایران به امضاء شهردار محترم شهرکرد؛ جناب آقای مهندس غلامیان و سرکار خانم کبیری ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد رسید.

خانم کبیری تعداد طرح های ارائه شده به دبیرخانه کتاب و کتابخوانی واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد را 30 طرح عنوان نمودند.

ایشان افزودند اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، حوزه هنری استان، دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم شهرکرد، بسیج هنرمندان استان، آموزش و پرورش شهرستان شهرکرد، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد، جهاد دانشگاهی استان و فرمانداری شهرستان شهرکرد عملکرد خود در حوزه کتاب و کتابخوانی را جهت ارائه به دبیرخانه کشوری پایتخت کتاب ایران به این اداره ارائه نموده اند.تاریخ : یکشنبه 21 آذر 1395 | 03:05 ب.ظ | نویسنده : ارشاد شهرکرد | نظرات