تبلیغات
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد - آیین رونمایی از سه عنوان کتاب و آلبوم موسیقی هم آواز دل:

آیین رونمایی از سه عنوان کتاب و

 آلبوم موسیقی هم آواز دل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید:


برنامه رونمایی از سه عنوان کتاب و آلبوم موسیقی هم آواز دل با حضور مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ریاست محترم حوزه هنری استان، معاونت محترم فرمانداری شهرستان شهرکرد، مشاور محترم استاندار در امور ایثارگران، ریاست محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد و جمعی از نوسندگان و هنرمندان در تاریخ 16/10/95 در محل سالن مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد برگزار گردید.

در این برنامه ابتدا سرکار خانم کبیری؛ ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد ضمن خیر مقدم به مسئولین و نویسندگان و هنرمندان حاضر، به تشریح اهداف برنامه پرداختند.

ایشان حمایت از نویسندگان و هنرمندان شهرستان را یکی از اولویت های این اداره عنوان نمودند. سرکار خانم کبیری رونمایی از کتب نویسندگان شهرستان و همچنین رونمایی از آلبوم موسیقی تولید شده هنرمندان این حوزه را در راستای حمایت های این اداره از آثار تولید شده دانستند.

در ادامه نویسندگان محترم خلاصه ای از کتاب های منتشر شده خود را ارائه نمودند.

کتاب های تولیده شده جهت رونمایی در این برنامه عبارت بودند از :

- کتاب پارسی سرایان بام ایران شامل آثار و زندگینامه 132 تن از شعرای چهارمحال و بختیاری که توسط جناب آقای علیرحم شایان تهیه و تالیف گردیده.

- کتاب چشم انداز که توسط جناب آقای سرهنگ احمدی سرایش و نگارش شده است.

- کتاب سلاحی در سراب نوشته آقای حسین خلیلیان.

هچنین در این ویژه برنامه از آلبوم موسیقی هم آواز دل که آهنگ سازی آن توسط آقای پرویز خسروانی، تنظیم توسط آقایان مجتبی صادقی و کامبیز جهانبخش و به خوانندگی آقای علیرضا فتاحی صورت پذیرفته، رونمایی شد.

سپس در این مراسم استاد حسین حسین زاده از هنرمندان پیشکسوت موسیقی استان به اجرای تک نوازی موسیقی توسط ساز کمانچه پرداختند.

در پایان این برنامه هدایایی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد به نویسندگان کتب رونمایی شده و سازندگان آلبوم موسیقی هم آواز دل اهدا گردید.

 تاریخ : شنبه 25 دی 1395 | 10:55 ق.ظ | نویسنده : ارشاد شهرکرد | نظرات